Atribuită Cumpărare directă

Obiectivul achiziției: realizarea evidenței electronice a drumurilor si adreselor administrative de pe teritoriul UAT Salonta pentru asigurarea funcționării serviciilor de interventii în situații de urgenta , SMURD , Navigații GPS, poștă și curierat, taximetrie, telecomunicatii, utilități publice, firme de interventie, protectie si paza, recensamant, etc., clarificarea / corectarea erorilor pe harta digitala a orasului. Beneficii: Respectarea legislației specifice, reducerea timpului și usurarea procesului de interventie in situatii de urgenta, dezvoltarea de Smart City, cresterea vizibilitatii orasului in mediul electronic, etc.

Număr anunț
DA26012180
Autoritate contractantă
Municipiul Salonta (CUI 4593423)
Furnizor / câștigător
SCHUBERT & FRANZKE SRL (CUI 17581153)
Cod CPV
72416000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.800 RON
Valoare atribuită
9.800 RON
Data publicării
22.07.2020 00:00
Data finalizării
24.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.800 RON

din 9.800 RON estimat