Atribuită
Cumpărare directă
CHEIE TUBULARA 8=5BUC, PATENT=4BUC, SURUB AUTOFORANT 4.8*25=50BUC, HOLSURUB 4*16=40BUC, AGATATORI=4BUC, LANT=4M, MUFA RAPIDA METAL 1.1/4 NR.2=2BUC, CANAL CABLU 16*16 2M=4BUC, RADIATOR ALUMINIU 1800=1BUC, VENTILATOR BAIE=1BUC, GALERIE 3.5=1BUC, MARKER=2BUC, SPIRAL SDS FI6*260=3BUC, SPIRAL SDS FI8*310=3BUC, SPIRAL SDS FI12*310=3BUC, SMIRGHEL 150=10M, SMIRGHEL 240=15M, COLTAR ALUMINIU 3M=10BUC, DIBLU+HOLSURUB 10=10BUC, DIBLU+HOLSURUB 10*160=10BUC, SET BIT=1BUC
- Număr anunț
- DA26015917
- Autoritate contractantă
- SC AMENAJARE EDILITARA S5 S.A. (CUI 27515874)
- Furnizor / câștigător
- EBICOM SRL (CUI 10557824)
- Cod CPV
- 44531510-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.885,04 RON
- Valoare atribuită
- 1.885,04 RON
- Data publicării
- 22.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.