Atribuită Cumpărare directă

Servicii dezinsectie - 5 lucrari in intravilan Comuna Vacareni (21.07.2020 - 21.08.2020)

Număr anunț
DA26004043
Autoritate contractantă
COMUNA VACARENI (CUI 15996227)
Furnizor / câștigător
POSTOLACHE SRL (CUI 15258084)
Cod CPV
90921000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.910 RON
Valoare atribuită
18.910 RON
Data publicării
21.07.2020 00:00
Data finalizării
21.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.910 RON

din 18.910 RON estimat