Atribuită
Cumpărare directă
Servicii Deconectare / Reconectare conductoare electrice de la UPS ; • Mutare echipament in aceeasi camera – daca este cazul; • Mentenanta preventiva cu verificare rezistenta interna baterii. Descrierea operatiilor in pdf atasat; • Upgrade firmware, parametrizare, teste functionare
- Număr anunț
- DA26023391
- Autoritate contractantă
- RAJA S.A CONSTANTA (CUI 1890420)
- Furnizor / câștigător
- EXPERTISSA CONSTANTA SRL (CUI 11603422)
- Cod CPV
- 51612000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.880 RON
- Valoare atribuită
- 3.880 RON
- Data publicării
- 23.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.