Atribuită Cumpărare directă

Ciocolata Rom Autentic 30g, Drojdie uscata 7g, Malai grisat 1 kg , Napolitane dietetice 40 g, Napolitana Joe 40g, Rosii decojite ambalate la cutie de 800 g.

Număr anunț
DA26021938
Autoritate contractantă
Centrul de Recuperare si Reabilitare Neuropsihiatrica pentru Persoane Adulte cu Handicap Nedelea (CUI 2843507)
Furnizor / câștigător
ROMCONSTANT IMPEX GHEORGHE STEFANICA S.R.L. (CUI 5351487)
Cod CPV
15842220-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.465,50 RON
Valoare atribuită
1.465,50 RON
Data publicării
23.07.2020 00:00
Data finalizării
24.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.465,50 RON

din 1.465,50 RON estimat