Atribuită
Cumpărare directă
greblacu coada;var hidratat 20 kg/sac;bidinea;vopsea lucioasa,pt interior si exterior,ambalata la cutii de 0,9 kgo.75l diferite culori;pensule 30-50;diluant universal 0,9 litri;plasa de gard bordurata 2500x1700x4; teava 60,3x2,9x6000; balast;cornier 30x30x3x6000
- Număr anunț
- DA26019832
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI BRAILA (CUI 17093659)
- Furnizor / câștigător
- UNISAL COMPANYSRL (CUI 21271398)
- Cod CPV
- 44316000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.499,35 RON
- Valoare atribuită
- 1.499,35 RON
- Data publicării
- 23.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.