Atribuită Cumpărare directă

Inchiriere mini buldoexcavator cu operator, pret pe ora de prestare, valabil exclusiv pe raza municipiului Galati

Număr anunț
DA26015045
Autoritate contractantă
Administratia Pietelor Agroalimentare S.A. (CUI 10843605)
Furnizor / câștigător
GOSPODĂRIRE URBANĂ SRL (CUI 27413181)
Cod CPV
45520000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
333,96 RON
Valoare atribuită
333,96 RON
Data publicării
22.07.2020 00:00
Data finalizării
23.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

333,96 RON

din 333,96 RON estimat