Atribuită Cumpărare directă

Apa plata pentru acoperirea necesarului zilnic de apa plata pentru copiii cu vasrte cuprinse intre 0-3 ani , conform HG 974/15 iunie 2004 , art.50,alin.9 .

Număr anunț
DA26017234
Autoritate contractantă
COMUNA MIHAI BRAVU (CUI 4794044)
Furnizor / câștigător
FRAHER DISTRIBUTION SRL (CUI 24366816)
Cod CPV
15981100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.382,72 RON
Valoare atribuită
1.382,72 RON
Data publicării
23.07.2020 00:00
Data finalizării
23.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.382,72 RON

din 1.382,72 RON estimat