Atribuită Cumpărare directă

PACHET PRODUSE PAPETARIE( COALA XEROX,PIXURI, CALCULATOR, ROLLER, DOSARE PLASTIC PREMIUM, DOSARE SINA, LIPICI, PLICURI, FOARFECA, CORECTOR, POST IT, FOLII PROTECTIE, CAPSE,AGRAFE, SUPORT PIX)

Număr anunț
DA26018806
Autoritate contractantă
Comuna Vadu Pasii (CUI 4385538)
Furnizor / câștigător
COMPACT BIROTIC S.R.L. (CUI 41094240)
Cod CPV
22852000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.655,70 RON
Valoare atribuită
2.655,70 RON
Data publicării
23.07.2020 00:00
Data finalizării
24.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.655,70 RON

din 2.655,70 RON estimat