Atribuită
Cumpărare directă
ERVICII DE INTRETINERE MANOPERA: OG REVIZIE VEHICUL CU KIT DISTRIBUTIE + KIT ACCESORII 6.50H X 88.24 LEI INLOCUIT POMPA DE APA 1.20H X 88.24 LEI INLOCUIT BUCSA PUNTE SPATE 4.50H X 88.24 LEI INLOCUIT PLANETARA STG. FATA 1.20H X 88.24 LEI INLOCUIT BIELETA ANTICUPLU 0.80H X 88.24 LEI PIESE ECOTAXA 1.62LEI GARNITURA BUSON GOLIRE ULEI 1BUC X 4.19 LEI LICHID RACIRE GLACEOL RX TYPE D 1 LITRU 3BUC X 23.62 LEI DACIA OIL PLUS PREMIUM 5W30 4L 1BUC X 106.89 LEI SPRAY CURATATOR FRANE 0.50 X 19.60 LEI SURUB M6 4BUC X 2.79 LEI FILTRU ULEI 1BUC X 13.08 LEI ELEMENT FILTRANT 1BUC X 30.38 LEI COLECTIE ANTRENARE DISTRIBUTIE 1BUC X 245.20 LEI KIT CURELE ACCESORII 1BUC X 436.94 LEI POMPA APA ECHIPATA 1BUC X 296.57 LEI SILICON ETANSARE BAIA DE ULEI 0.30 X 75.60 LEI ARTICULATIE PUNTE SPATE 2BUC X 195.15 LEI VASELINA 0.50X 77 LEI SURUB 1BUC X 52.08 LEI PIULITA M12 1BUC X 14.81 LEI BIELETA ANTIBALANS CV 1BUC X 120.12 LEI PLANETARA 1 BUC X 882.35 LEI ELF TRANSELF NFJ 75W80 1L 2BUC X 32.66 LEI TOTAL SERVICII: 4065.79
- Număr anunț
- DA26011944
- Autoritate contractantă
- INSTITUTIA PREFECTULUI JUDETUL COVASNA (CUI 5085105)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SRL (CUI 6682144)
- Cod CPV
- 50112200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.065,79 RON
- Valoare atribuită
- 4.065,79 RON
- Data publicării
- 22.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.