Atribuită
Cumpărare directă
2400 lei - 10.000 pliante 920 lei - haine tinuta actor 1000 lei - insigne 14.550 lei - 5 clipuri video o bucata de un minut si 4 bucati de 30 secunde 2400 lei - onorariu actor , - scopul fiind colectarea separata a deseurilor la nivelui Municipiului Resita
- Număr anunț
- DA25974789
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL RESITA (CUI 3228764)
- Furnizor / câștigător
- OTIS MARK MEDIA SRL (CUI 36837542)
- Cod CPV
- 79341400-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.270 RON
- Valoare atribuită
- 21.270 RON
- Data publicării
- 15.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.