Atribuită
Cumpărare directă
Tifon medicinal 90cm x 100m 30 gr (GRAMAJ SUPERIOR) 0.9 m latime(2500ml X 0.89=2225) BANDAJ FASA TIFON FESI TIFON 20 CM X 10 M 22-24 gr / 22-24 grame(300buc X 1.50=450) FASA TIFON FESI TIFON, BANDAJE TIFON 15 CM X 10 M 22-24gr(300buc X 1.12=336) BANDAJ FASA TIFON FESI TIFON 10 CM X 10 M 22-24gr(500buc X 0.75=375) PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA25961107
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE (CUI 4568152)
- Furnizor / câștigător
- ROVAL MED SRL (CUI 14277070)
- Cod CPV
- 33141114-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.386 RON
- Valoare atribuită
- 3.386 RON
- Data publicării
- 14.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.