Atribuită
Cumpărare directă
UAT Comuna Mălini dorește sa achiziționeze servicii de proiectare și inginerie pentru proiectului de investiții ”CONSTRUIRE CENTRU DE AGREMENT”, în Comuna Mălini, Jud. Suceava. DESCRIERE Pentru realizarea proiectului de investiții ”CONSTRUIRE CENTRU DE AGREMENT”, Comuna Mălini dorește să achiziționeze următoarele servicii de proiectare și inginerie: a) Elaborarea temei de proiectare conform HG 907/2016 și transmiterea datelor tehnice necesare Notei de fundamentare a necesității și oportunității proiectului; b) Elaborarea documentațiilor tehnice pentru obținerea avizelor; c) Întocmirea studiului de fezabilitate conform HG 907/ 2016, parte scrisă și parte desenată. Centrul de agrement va fi construit pe teren viran, situat în Sat Văleni – Stânișoara, Comuna Mălini, Județul Suceava, aflat în proprietatea UAT Comuna Mălini. Investiția va cuprinde piscină interioară, piscină exterioară, sală de fitness, salină, saună umedă/uscată, spații verzi, alei, parcări, racord la utilități etc.
- Număr anunț
- DA25959334
- Autoritate contractantă
- COMUNA MALINI (CUI 6526587)
- Furnizor / câștigător
- S.I.T. 23 ARHEUS SRL (CUI 34991935)
- Cod CPV
- 71241000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 131.000 RON
- Valoare atribuită
- 131.000 RON
- Data publicării
- 13.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.