Atribuită
Cumpărare directă
Sunt folosite pentru colectarea de deseuri menajere sau industriale. Prevazute cu capace modificate pentru colectarea deseurilor pe sortimente. La modelul standard doua roti sunt prevazute cu frane. Rotile au ax rotativ si diametrul de 200 mm. La solicitarea clientului pot fi dotate cu frana centrala. In ceea ce priveste dimensiunile, containerele sunt conforme cu EN 840-2 si cu EN 840-3. Rezistente la expunere si contact biologic, chimic sau cu razele UV. INALTIME: 1470 mm LATIME: 1115 mm LUNGIME: 1200 mm VOLUM: 1100 l CULOARE: negru MATERIAL: plastic mai putin
- Număr anunț
- DA25962481
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01764 (CUI 27124086)
- Furnizor / câștigător
- SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
- Cod CPV
- 44619000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.334 RON
- Valoare atribuită
- 5.334 RON
- Data publicării
- 14.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.