Atribuită Cumpărare directă

-Instrument pentru taiere, disectie si sigilare vasculara in chirurgia laparoscopica 5 mm, compatibil cu aparat Valleylab FT10, -Instrument pentru taiere, disectie si sigilare vasculara in chirurgia laparoscopica 10 mm, compatibil cu aparat Valleylab FT10, -Intrument multifunctional pentru taiere, disectie si sigilare in chirurgia laparoscopica, cu varf tip "Maryland", compatibil cu aparat Valleylab FT10

Număr anunț
DA25951118
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara nr. 02558 Timisoara (CUI 4269134)
Furnizor / câștigător
MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
Cod CPV
33169000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.000 RON
Valoare atribuită
17.000 RON
Data publicării
13.07.2020 00:00
Data finalizării
14.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.000 RON

din 17.000 RON estimat