Atribuită
Cumpărare directă
SORT PROTECTIE DE UNICA FOLOSINTA -sa asigure o protectie net superioara sorturilor de protectie clasice din panza sau hartie, recomandat in aplicatii generale medicale. • MATERIAL TRATAT ANTIMICROBIAN • AISGURA O DEMAGNETIZARE CONSTANTA • PRELUCREA PRODUSULUI EXECUTATA IN CAMERA CURATA ASIGURANDU-SE ASTFEL UN NIVEL RIDICAT DE CURATENIE • REZISTENTA LA LICHIDE SI ALTE INTEMPERII
- Număr anunț
- DA25960623
- Autoritate contractantă
- Institutul National pentru Sanatatea Mamei si Copilului "Alessandrescu-Rusescu Bucuresti (CUI 4266308)
- Furnizor / câștigător
- CHRONOS TRADE MEDICAL SRL (CUI 34533881)
- Cod CPV
- 35113200-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.050 RON
- Valoare atribuită
- 4.050 RON
- Data publicării
- 14.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.