Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare de raspundere civila auto (RCA): Perioada 12 luni, pentru cele 6 autoturisme din parcul auto MADR cu valabilitate din 23.07.2020.

Număr anunț
DA25966286
Autoritate contractantă
Ministerul Agriculturii si Dezvoltarii Rurale (CUI 4221187)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.636,98 RON
Valoare atribuită
4.636,98 RON
Data publicării
14.07.2020 00:00
Data finalizării
14.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.636,98 RON

din 4.636,98 RON estimat