Atribuită Cumpărare directă

Vată hidrofilă a 200 de g - 75 buc

Număr anunț
DA25949655
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Satu Mare (CUI 4481136)
Furnizor / câștigător
ROVAL MED SRL (CUI 14277070)
Cod CPV
33141000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
221,25 RON
Valoare atribuită
221,25 RON
Data publicării
10.07.2020 00:00
Data finalizării
13.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

221,25 RON

din 221,25 RON estimat