Atribuită Cumpărare directă

Dell Inspiron 15(3593)3000 Series,15.6"FHD(1920x1080)AG, Intel Core i5-1035G1

Număr anunț
DA25953187
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PP NR24 (CUI 29368451)
Furnizor / câștigător
BEST TECH SRL (CUI 11395593)
Cod CPV
30233132-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.193,28 RON
Valoare atribuită
4.193,28 RON
Data publicării
13.07.2020 00:00
Data finalizării
14.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.193,28 RON

din 4.193,28 RON estimat