Atribuită
Cumpărare directă
ROBINET SFERIC 11/4 INT-INT GIACOMINI BUC 1.00*61.76 RED ZN 2''-11/4 BUC 2.00*7.48 MUFA ZN 2'' BUC 1.00*10.17 RED ZN 1 1/2- 1 1/4 BUC 1.00*5.04 MUFA ZN 2'' BUC 1.00*10.17 MUFA ZN 11/2 BUC 2.00*6.55 TEU ZN 11/4 BUC 1.00*9.66 NIPLU ZN 11/4 BUC 4.00*4.54 MUFA PE 40*11/4 I BUC 5.00*6.72 MUFA PE 32*1''E BUC 2.00*4.20 MUFA PE 32*1''I BUC 2.00*4.87 ROBINET SFERIC 1'' INT-INT GIACOMINI BUC 2.00*47.90 NIPLU AL 11/4- 1'' BUC 4.00*11.34 COT PE 32 EGAL BUC 6.00*6.89 COT PE 40* 40 BUC 6.00*12.44 REDUCTIE PE 40-32 BUC 2.00*10.42 NIPLU AL 1'' BUC 2.00*8.40 CUPLA GRADINA 1/2 BUC 4.00*3.36 FURTUN GRADINA 1/2 ROLA 1.00*48.74 CANEPA MARE BUC 1.00*9.58 NIPLU AL 1-3/4 BUC 1.00*8.40 ROBINET STROPITOR BUC 1.00*6.72 RED AL 3/4-1/2 BUC 1.00*3.78 NIPLU RED AL 3/4-1/2 BUC 1.00*4.54 CUPLA RAPIDA PENTRU FURTUN BUC 4.00*4.71 mai putin
- Număr anunț
- DA25959134
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara Cluj Napoca (CUI 4288381)
- Furnizor / câștigător
- DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
- Cod CPV
- 39715300-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 603,61 RON
- Valoare atribuită
- 603,61 RON
- Data publicării
- 13.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.