Atribuită
Cumpărare directă
Servicii medicale de medicina muncii pentru conducatori auto societate categoria B, motostivuitoristi, electricieni, lucratori la inaltime constand in examen clinic general cu eliberarea fisei de aptitudine, ekg cu interpretare, glicemie, audiometrie si examen psihologic
- Număr anunț
- DA25958954
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA BIHOR (CUI 12324035)
- Furnizor / câștigător
- MEDICRIS SRL (CUI 13663110)
- Cod CPV
- 85147000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.280 RON
- Valoare atribuită
- 5.280 RON
- Data publicării
- 13.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.