Atribuită Cumpărare directă

Imprimanta multifunctionala laser color A4 format: A4, Tehnologie: Laser Color, functie Imprimare, Copiere, Scanare, Fax color, greutate hartie 60-176 g/m2 (posibilitatea imprimare hartie cartonata), duplex automat, Viteza copiere monocrom si color :27 cpm, Rezolutie copiere monocrom si color 600 x 600 dpi, Zoom:25 la 400%, copii multiple 99, Scan-to-email, Scan-to-network, Scan-to-USB, Memorie standard :256 MB, Procesor:1200 MHz, Limbaj:HP PCL 6, HP PCL 5c, emulare HP Postscript de nivel 3, PCLm, PDF, URF, Office nativ, Interfata:Port USB 2.0 de mare viteza; port retea incorporat Gigabit Ethernet 10/100/1000 Base-TX; port USB, Sisteme de operare:Windows 10 (32/64 biti),8/8.1,7,Vista;Mac OS X10.8,10.9,10.10; Mobile OS (drivere In-OS):iOS, Android,Windows 8/8.1/10 RT,Linux OS: BOSS (3.0,5.0);DEBIAN (6.0-7.6);FEDORA (17-20);LINUX MINT (13-17);SUSE LINUX (12.2-13.1);UBUNTU (10.04-14.10), Software inclus:Da, instruirea personalului si punere in functiune, certificat de calitate si garantie

Număr anunț
DA25955845
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA JUDETEANA TIMIS (CUI 11292024)
Furnizor / câștigător
NEWDESK SRL (CUI 26999482)
Cod CPV
30232000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.680 RON
Valoare atribuită
1.680 RON
Data publicării
13.07.2020 00:00
Data finalizării
13.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.680 RON

din 1.680 RON estimat