Atribuită Cumpărare directă

Teava trasa de precizie 3/16''ODx0.049'', inox 316L, Teava trasa de precizie 1/4''ODx0.035'', inox

Număr anunț
DA25952779
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA TEHNOLOGII PENTRU ENERGIA NUCLEARA (CUI 32306920)
Furnizor / câștigător
EURO VALVES DISTRIBUTION SRL (CUI 34188163)
Cod CPV
14622000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.149,96 RON
Valoare atribuită
1.149,96 RON
Data publicării
13.07.2020 00:00
Data finalizării
14.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.149,96 RON

din 1.149,96 RON estimat