Atribuită
Cumpărare directă
HOFF PANOU LED SLIM 40W 60X60 4000K EV 8BUC HOFF KIT MONTAJ APARENT PANOU LED 60X60 8BUC ROLA PINZA ABRAZ PES861K 120X10X120 2BUC SURUB LEMN 6X100 07001d6010000(07101) 250BUC DIBLU NYLON+SUR 6/12/42 01132 1PG=100buc 2PUN DIBLU GIPS CARTON HDF 16738 70PUN SD SURUB PT GIPS CARTON 3.5X55 FOSF PH20 65BUC GRESIE PORT.RECT.CORTINA 60x60 42BUC GRESIE PORT.RECT.MILAS BROWN 60X60 42CUT ADESILEX P9 25KG ADZ.FLEXIBIL GRI 40CUT PROFIL RIG. SPECIAL UD 28X4000 38BUC PROFIL RIG. SPECIAL CD 60X3000 96BUC PROFIL RIG. SPECIAL CD 60X4000 32BUC PLACA RIG. ANTIUMEZEA RBI 12,5(1,2X2,6M) 56BUC PIESA RIG. IMBINARE LINIARA CD 30BUC TIJA RIG. 375MM 250BUC PIESA RIG. SUSPENDARE CD 250BUC BANDA IMBINARE AUTOADEZIVA 90M RIG 4BUC IPSOS RIG. SUPER 25KG 2BUC SURUB RIG. CU DIBLU 6X60MM(50 BUC) 10CUT SURUB RIG. AUTOFI. 212/3,5X25MM(1000 BUC 2CUT TENCUIALA RIG. IPSOS RIMANO TEN 25KG 14SAC GLET CERESIT CT 126 20KG 40BUC GLET CERESIT CT 127 20KG 18BUC BANDA MASCARE BAUDEMAN 50MX38M 4359-43 16BUC PRIMUS SAPA AUTONIVELANTA 25KG 15BUC PERLE PTR. SAPA TERMO. GREEN PEARLS 170L 10BUC PROFIL DE COLT 2,5M 30BUC PALET REUTILIZABIL EURO 120 x 80 2BUC PARCHET SF105 12MM CL 33 ALHAMBRA OAK V 43PAC PLINTA ESQUERO 610 STEJAR GHINDA 2.5 M 20BUC COLT INT PLINTA ESQ 610 STEJ GHINDA2/SET 6SET COLT EXT PLINTA ESQ 610 STEJ GHINDA2/SET 6SET CAPETE S/D PLINTA ESQ 610 STEJ GHINDA2/S 2SET IMBINARE PLINTA ESQ 610 STEJ GHINDA2/SET 8SET FOLIE PEE 2,5MM 25 M2/ROL 30KG/M3 (EPLF) 3ROL USI METALICE ADY B51QA 1BUC USA EXT ALBA TIP1 ST.1/3 87x
- Număr anunț
- DA25959388
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "THEODOR ROSETTI" SOLESTI (CUI 28507756)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.630,69 RON
- Valoare atribuită
- 23.630,69 RON
- Data publicării
- 13.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.