Atribuită Cumpărare directă

PIULITA SURUB BRAT SUPERIOR SPRE SPATE MERCEDES COD N000000008269 - 1 BUC PIULITA SURUB REGLAJ GEOMETRIE ROTI MERCEDES COD N000000008269 - 1 BUC PIULITA SURUB BRAT SUPERIOR SPRE FATA MERCEDES COD N000000008269 - 1 BUC PIULITA SURUB BRAT SPATE INFERIOR MERCEDES COD N000000008269 - 1 BUC

Număr anunț
DA25961770
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 0221 Bucuresti (CUI 4204232)
Furnizor / câștigător
MATEROM SRL (CUI 10302235)
Cod CPV
44531600-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17,80 RON
Valoare atribuită
17,80 RON
Data publicării
14.07.2020 00:00
Data finalizării
16.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17,80 RON

din 17,80 RON estimat