Atribuită Cumpărare directă

calibru (măsura cu sita cu ochiuri pătrate) 60 mm min, se admit max 3% (masa) tuberculi cu diametrul de 50-60 mm. întregi (min. 95%), sănătoși, cu pielea suberificată, curați, turgescenți, fără umiditate exterioară anormală, neînverziși, tipici soiului, fără lovituri mecanice, neâncolțiți, fără defecte provocate de boli sau dăunători, fără defecte externe sau interne care să afecteze calitatea(crăpături, deformări grave, pete sub coajă, de culoare gri-albăstrui sau negre), fără gust și/sau miros străin, ambalați în saci tip Rachel. 25kg/sac

Număr anunț
DA25965784
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA "ELENA BELDIMAN" BARLAD (CUI 4446481)
Furnizor / câștigător
RULTRANS INDUSTRY 93 SRL (CUI 37462580)
Cod CPV
03212100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.650 RON
Valoare atribuită
1.650 RON
Data publicării
14.07.2020 00:00
Data finalizării
15.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.650 RON

din 1.650 RON estimat