Atribuită Cumpărare directă

Anunt publicitar in presa nationala de emitere a acordului de mediu . Anuntul va fi publicat in data de 16.07.2020.Anuntul se va publica o singura data.

Număr anunț
DA25975926
Autoritate contractantă
Administratia Nationala "Apele Romane" - Administratia Bazinala de Apa Siret (CUI 18264854)
Furnizor / câștigător
METROPOLITAN MAXPRESS ADV SRL (CUI 29898288)
Cod CPV
79341000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
231,09 RON
Valoare atribuită
231,09 RON
Data publicării
15.07.2020 00:00
Data finalizării
15.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

231,09 RON

din 231,09 RON estimat