Atribuită Cumpărare directă

TRANSPORT UTILAJE CU TRAILAR SI MUTARE UTILAJE LA FRONTUL DE LUCRU

Număr anunț
DA25963050
Autoritate contractantă
COMUNA CASEIU (CUI 4378794)
Furnizor / câștigător
URISOREANA IMPORT EXPORT SRL (CUI 7180146)
Cod CPV
60100000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.000 RON
Valoare atribuită
10.000 RON
Data publicării
14.07.2020 00:00
Data finalizării
15.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.000 RON

din 10.000 RON estimat