Atribuită Cumpărare directă

LUCRARI CU BULDOZER PE SENILE , DE 16 TONE CU SCRIFICATOR.

Număr anunț
DA25963028
Autoritate contractantă
COMUNA CASEIU (CUI 4378794)
Furnizor / câștigător
URISOREANA IMPORT EXPORT SRL (CUI 7180146)
Cod CPV
45520000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
75.000 RON
Valoare atribuită
75.000 RON
Data publicării
14.07.2020 00:00
Data finalizării
15.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

75.000 RON

din 75.000 RON estimat