Atribuită Cumpărare directă

CONFORM GRILEI DE PROGRAME IUNIE– SEPTEMBRIE 2020 DESFASURARE CURS ,7 ZILE , CONFORM GRILEI DE PERFECTIONARE. WWW.CURSURI-FUNCTIONARI.RO INSCRIEREA SE FACE IN BAZA FORMULARULUI COMPLETAT ,TRIMIS PE EMAIL SAU PE FAX. CENTRUL DE FORMARE APSAP 2020 TARIF AFERENT PERIOADELOR / LOCATIILOR : 21-28 IUNIE - HOTEL PRESIDENT SPA 28-5 IULIE - HOTEL PRESIDENT SPA 5-12 IULIE - HOTEL PRESIDENT SPA 12-19 IULIE - HOTEL PRESIDENT SPA 19-26 IULIE - HOTEL PRESIDENT SPA 26-2 AUGUST - HOTEL PRESIDENT SPA 2-9 AUGUST - HOTEL PRESIDENT SPA 9-16 AUGUST - HOTEL PRESIDENT SPA 16-23 AUGUST - HOTEL PRESIDENT SPA 23-30 AUGUST - HOTEL PRESIDENT SPA 30-6 SEPTEMBRIE - HOTEL PRESIDENT SPA 6-13 SEPTEMBRIE - HOTEL PRESIDENT SPA 12-19 IULIE - HOTEL ANA HOTELS STD 19-26 IULIE - HOTEL ANA HOTELS STD 2-9 AUGUST - HOTEL ANA HOTELS STD 16-23 AUGUST - HOTEL ANA HOTELS STD 23-30 AUGUST - HOTEL ANA HOTELS STD 30-6 SEPTEMBRIE - HOTEL ANA HOTELS STD 13-20 SEPTEMBRIE - HOTEL ANA HOTELS STD 19-26 IULIE - HOTEL DEL MAR VENUS STD+ 26-2 AUGUST - HOTEL DEL MAR VENUS STD+ 2-9 AUGUST - HOTEL DEL MAR VENUS STD+ 9-16 AUGUST - HOTEL DEL MAR VENUS STD+ 16-23 AUGUST - HOTEL DEL MAR VENUS STD+ 5-12 IULIE - HOTEL MEDITERANEAN STD+ 12-19 IULIE - HOTEL MEDITERANEAN STD

Număr anunț
DA25968513
Autoritate contractantă
COMUNA COSÂMBEȘTI (CUI 4231954)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI 33269758)
Cod CPV
55110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.895,24 RON
Valoare atribuită
3.895,24 RON
Data publicării
14.07.2020 00:00
Data finalizării
15.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.895,24 RON

din 3.895,24 RON estimat