Atribuită
Cumpărare directă
COD INTERN: 51201460 Distrugator documente Fellowes 60CS Tehnologia SafeSense, opreste distrugatorul, atunci cand fanta de alimentare pentru hartie este atinsa Poate fi folosit timp de 6 minute, cu 20 de minute pauza. Capacitate taiere: 10 coli Tipul de taiere: Cross cut (confetti) Distruge: Hartie, Agrafe, Capse, Carduri Dimensiune particule: 4 x 50mm (DIN P-3) Latime fanta: 230mm Volum cos: 22 L Ciclu de functionare: 6 min. Nivelul de securitate: P-3 Dimensiuni: 40.7 x 23.3 x 37.1 cm Greutate: 5.8 kg PERSOANE DE CONTACT: Ioana Sandu - 0751 062 801 e-mail vanzari2@dnsbirotica.ro sau Vasile Dobrin 0726701902 comenzi@dnsbirotica.ro
- Număr anunț
- DA25977229
- Autoritate contractantă
- Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Iasi (CUI 4540186)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30191400-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 521,53 RON
- Valoare atribuită
- 521,53 RON
- Data publicării
- 16.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.