Atribuită Cumpărare directă

Combinezon de protectie (anti)chimica, din material netesut , model CHF5, culoare alba. Prevazut cu gluga, fermoar cu clapeta, elastic la maini si picioare. Protectie impotriva urmatoarele riscuri: - contaminare cu pulberi radioactive (Tip TIL Clasa 2 cf. EN 1073-2) - pulberilor (Tip 5 cf. EN ISO 13982-1 + A1) - stropire cu chimicale lichide (Tip 6 cf. EN 13034 + A1) - agenti infectiosi (Tip 5B si 6B cf. EN 14126) Antistatic pe ambele fete (cf. EN 1149-5) Are o rezistenţă deosebită la uzură şi rupere, nu se scămoşează, hidrofug, care protejează împotriva prafului cu particule mai mari de 1 micron şi a particulelor radioactive, precum şi a stropilor substanţelor chimice anorganice pe bază de apă • închidere etanşă în punctele critice ale îmbrăcămintei: fermoar cu clapetă de acoperire, zonă elastică la manşete şi glezne, glugă cu elastic, cusături de siguranţă • categoria de protecţie cu urmatoarele marimi 15 buc marimea XL, 20 buc marimea XXL, 15 buc marimea XXXL

Număr anunț
DA25967611
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI ARAD (CUI 17090393)
Furnizor / câștigător
SIMAC IMPEX TRADING SRL (CUI 20970789)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.600 RON
Valoare atribuită
1.600 RON
Data publicării
14.07.2020 00:00
Data finalizării
15.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.600 RON

din 1.600 RON estimat