Atribuită
Cumpărare directă
Denumire MA Cant. UV CARNE TOCATA AMESTEC KG KG 1,092 1 CARNE TOCATA AMESTEC KG KG 1,040 1 CARNATI TAV. KG KG 1,168 1 COADA VITA FELIATA KG KG 1,000 1 GULAS DE VITA KG KG 0,992 1 GULAS DE VITA KG KG 0,986 1 CEAPA VERDE RO LG C.I LG 3 1 TELINA CU FRUNZE RO. BUC BU 1 1 PATRUNJEL RO LG C.I LG 2 1 MARAR RO LG C.I LG 2 1 LEUSTEAN RO LG C.I LG 3 1 CEAPA GALBENA RO.KG CI VR KG 1,118 1 USTUROI CN. KG. C.I VRAC KG 0,112 1 CIUP.CHAMP.GRILL PL.KG CI KG 0,458 1 MORCOVI TR KG CII VRAC KG 0,608 1 PASTARNAC RADACINA RO KG KG 0,548 1 TELINA NL KG. CI VRAC KG 0,780 1 DANILA BORS PROASPAT 1,25 ST 1 1 OLYMPIA BORS 1L BU 1 1 TPS OUA COD3 CLS.M CAS.10 IF 1 10 ALBALACT SMANTANA 20% 900 BU 1 1 PANZANI OREZ CAMOLINO 500 PG 1 1 MOARA AUR PESMET 500G CU 1 1
- Număr anunț
- DA25967639
- Autoritate contractantă
- FEDERATIA ROMANA DE SCRIMA (CUI 13444099)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15897300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 176,61 RON
- Valoare atribuită
- 176,61 RON
- Data publicării
- 14.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.