Atribuită
Cumpărare directă
5948596001542 APLA LUX 15L BUC 4.00*207.48 5946062000242 SUPERWEISS LAVABIL INTERIOR 15L BUC 5.00*231.51 9002588452494 BANDA ADEZIVA 4524 HM 50M/48MM BUC 15.00*8.32 9002588458106 FOLIE ACOPERIRE TIP 100 4*5M BUC 20.00*13.28 MATCTII1188 TENCUIALA RIMANO TEN 25 KG SAC 4.00*24.29 MATCTII15 AD FG CERESIT CM 17 25 KG SAC 6.00*56.72 MATCTII5150 SAPA BAUMIT C16/30 KG SAC 4.00*12.52 MATCTII2732 MORTAR KLASIKO 30 KG SAC 2.00*14.29
- Număr anunț
- DA25976668
- Autoritate contractantă
- Academia Nationala de Muzica "Gheorghe Dima (CUI 4722471)
- Furnizor / câștigător
- DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
- Cod CPV
- 44100000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.893,95 RON
- Valoare atribuită
- 2.893,95 RON
- Data publicării
- 15.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.