Atribuită
Cumpărare directă
1 Clipe de viata - Natalie Winter ISBN: 9786060063100 - Rao Books 13 BUC 28 364 5% 18.2 382.2 2 Femeia la treizeci de ani - Honore de Balzac ISBN: 9789734672264 - Polirom 30 BUC 22.819 684.57 5% 34.23 718.8 3 Batranul si marea - Ernest Hemingway ISBN: 9789734643615 - Polirom - A2F5 12 BUC 25.2952 303.54 5% 15.18 318.72 4 Cerere de prietenie - Laura Marshall ISBN: 9786060063452 - Rao Books - A4C6 29 BUC 18 522 5% 26.1 548.1 5 De veghe in lanul de secara - Jerome David Salinger ISBN: 9789734620319 - Polirom - A5C4 25 BUC 23.0095 575.24 5% 28.76 604 6 Hotul de carti. (Curajul mai presus de cuvinte) - Markus Zusak ISBN: 9786066096133 - Rao - A9D6 11 BUC 28.6571 315.23 5% 15.76 330.99 7 De ce eu de ce asa de ce acum? - Robin Norwood ISBN: 9786063350450 - Litera - B3G2 12 BUC 32.3048 387.66 5% 19.38 407.04 Total fara TVA 5 % 3152.24 Lei Total TVA 5 % 157.61 Lei
- Număr anunț
- DA25969354
- Autoritate contractantă
- Colegiul National "Mihai Eminescu" - Baia Mare (CUI 14351052)
- Furnizor / câștigător
- GRUP DZC S.R.L. (CUI 38027313)
- Cod CPV
- 22113000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.152,24 RON
- Valoare atribuită
- 3.152,24 RON
- Data publicării
- 15.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.