Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare 3.000 bucăți măşti de protecție, faciale de unică folosinţă, pentru adulţi, cu trei straturi de protecţie, 3 pliuri, prevăzute cu şnur elastic din material textil pentru fixarea peste urechi, bandă metalică de fixare nazală, eficienţa filtrării bacteriene de minim 95%, lungime mască: 170 mm (+/-10 mm), lăţime mască pliată: 95 mm (+/-10 mm). Achiziţia se va realiza pe bază de document justificativ (factură fiscală). Produsele ale căror specificații tehnice nu corespund cu cele solicitate, vor fi înlocuite de furnizor în maxim 3 zile lucrătoare de la data înștiințării despre această situație, furnizorul achitând integral eventuala cheltuială a A.N.S.V.S.A. privind efectuarea testării produsului identificat neconform.
- Număr anunț
- DA25967828
- Autoritate contractantă
- Autoritatea Nationala Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor (CUI 16277408)
- Furnizor / câștigător
- SIMAC IMPEX TRADING SRL (CUI 20970789)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.600 RON
- Valoare atribuită
- 3.600 RON
- Data publicării
- 14.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.