Atribuită Cumpărare directă

Sistem volei format din 2 stalpi metalici si fileu textile. Pentru montarea stalpilor, se vor executa in prealabil pahare metalice ce se vor fixa in platforma existenta a terenului de sport.

Număr anunț
DA25976468
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES (CUI 11447544)
Furnizor / câștigător
LES CONNAISSEURS SRL (CUI 36527029)
Cod CPV
37400000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.000 RON
Valoare atribuită
8.000 RON
Data publicării
15.07.2020 00:00
Data finalizării
16.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.000 RON

din 8.000 RON estimat