Atribuită
Cumpărare directă
097-PACHET DEGRIPANT 6702 0026 Degripant Super Rapid - 24 buc. x 10 lei 6112 0912 Curatitor frane - 30 buc. x 7 lei 6502 5585 Vaselina cu teflon Truck - 12 buc. x 33 lei 5501 42 Burghiu spiral 4.2 - 10 buc. x 4,15 lei 3802J 1119 Bec 24V H7 - 50 buc. x 7,5 lei 3802N 1322 Bec sferic 24V/21W - 50 buc. x 1.2 lei mai putin
- Număr anunț
- DA25968100
- Autoritate contractantă
- TRANS-BUS S.A. BUZAU (CUI 10622337)
- Furnizor / câștigător
- FOERCH SRL (CUI 22816329)
- Cod CPV
- 24951100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.322,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.322,50 RON
- Data publicării
- 14.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.