Atribuită Cumpărare directă

Lama drujba, 40 cm, 1.6 mm.

Număr anunț
DA25971642
Autoritate contractantă
PRIMARIA BUSTENI (CUI 2845729)
Furnizor / câștigător
ARTSANI COM SRL (CUI 14528066)
Cod CPV
44115811-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
138,66 RON
Valoare atribuită
138,66 RON
Data publicării
15.07.2020 00:00
Data finalizării
17.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

138,66 RON

din 138,66 RON estimat