Atribuită Cumpărare directă

Cartus brother, foarfeca, dosar plic, ordin deplasare, pix gel, mouse usb, termometru cu infrarosu

Număr anunț
DA25977282
Autoritate contractantă
COMUNA APA (PRIMARIA COMUNEI APA, JUD.SATU MARE) (CUI 3897416)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER SRL (CUI 7559248)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
279,23 RON
Valoare atribuită
279,23 RON
Data publicării
16.07.2020 00:00
Data finalizării
17.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

279,23 RON

din 279,23 RON estimat