Atribuită Cumpărare directă

Anvelope de vara cu dimensiunile 235/50/18 101Y, pentru autoturismul Volkswagen Phaeton cu nr. de identificare WVWZZZ3DZ88001119

Număr anunț
DA25989026
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL MANGALIA (CUI 4515255)
Furnizor / câștigător
AUTO PANG STORE SRL (CUI 37561746)
Cod CPV
34351100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.529,44 RON
Valoare atribuită
3.529,44 RON
Data publicării
17.07.2020 00:00
Data finalizării
20.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.529,44 RON

din 3.529,44 RON estimat