Atribuită
Cumpărare directă
Cartușe de toner 1 Cartuș toner compatibil Lexmark X215(3000/cartuș) 6 buc.x 67,23 lei= 403,38 lei 2 Cartuș toner compatibil Samsung SL-M2070F (2000 pagini/cartuș) 4 buc. x 67,23 lei = 268,92 lei 3 Set CMYK Cartuș Toner (TN 225C/TN225M/TN225Y/TN221BK) compatibil Brother MFC-9340CDW (2200 pagini/ cartuș) 1 set x 134,45 lei = 134,45 lei 4 Cartuș toner (TK 1170) original Kyocera M2040DN (7200 pagini/cartuș) 1buc. x 408,40 = 408,40 lei 5 Cartuș toner (TK 325) original Konica Minolta Bizhub 308e 1 buc. x 1187,40 lei = 1187,40 lei 6 Cartuș original CANON BX20 Black 1 buc. x 134,45 lei = 134,45 lei Hârtie pentru fotocopiatoare 1 Hârtie xerox A4/80g 20 top x 10,54 lei = 210,80 lei
- Număr anunț
- DA25987901
- Autoritate contractantă
- JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
- Furnizor / câștigător
- XEROSERVICE SRL (CUI 13875660)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.747,80 RON
- Valoare atribuită
- 2.747,80 RON
- Data publicării
- 17.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.