Atribuită Cumpărare directă

Vaselina 4 Kg / - 1bid, 35.8800lei; Ulei 10w30 TKP UTTO PREMIUM ULTRA 20l / - 1bc, 224.3700lei;

Număr anunț
DA25970959
Autoritate contractantă
COMUNA MIHAI VITEAZU (CUI 4378832)
Furnizor / câștigător
AGROLIV SRL (CUI 6761027)
Cod CPV
09221100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
260,25 RON
Valoare atribuită
260,25 RON
Data publicării
15.07.2020 00:00
Data finalizării
16.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

260,25 RON

din 260,25 RON estimat