Atribuită Cumpărare directă

Veeam Backup & Replication Enterprise. -2 bucati SQL Server Std Core 2 SL -2 bucati

Număr anunț
DA25982710
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
NET BRINEL SA (CUI 5800900)
Cod CPV
48612000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40.470,88 RON
Valoare atribuită
40.470,88 RON
Data publicării
16.07.2020 00:00
Data finalizării
22.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.470,88 RON

din 40.470,88 RON estimat