Atribuită Cumpărare directă

Vaselina 0.4 Kg - 24bc, 7.7313lei; Vaselina Spray Eco 400 ml - 12bc, 18.0667lei; Aditiv AdBlue 10l - 12bc, 25.2100lei; Ulei H46 20l - 1bc, 110.8400lei;

Număr anunț
DA25990300
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA "ARIES" S.A. (CUI 20330054)
Furnizor / câștigător
AGROLIV SRL (CUI 6761027)
Cod CPV
24951100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
815,71 RON
Valoare atribuită
815,71 RON
Data publicării
17.07.2020 00:00
Data finalizării
21.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

815,71 RON

din 815,71 RON estimat