Atribuită
Cumpărare directă
Reconditionat,reparat 11 bancute din lemn cu cadru metalic, 3 bucati pergole lemn, 2 buc carusel, 1 buc trasura lemn, completat, reconditionat si vopsit gard imprejmuire loc de joaca 2 parculete; sunt necesare operatiuni de inlocuire a suruburilor lipsa sau ruginite/deteriorate, a stingiilor din lemn și stalpisorilor metalici deteriorati, vopsitorii, lacuire, slefuire astfel incat sa nu existe aschii de lemn, completarea/refacerea panourilor de gard, a stâlpilor și șuruburilor de fixare lipsa sau distruse, înlocuirea și refacerea structurilor din lemn și/ sau metal si orice alte operatiuni sunt necesare pentru a asigura siguranta in exploatare si pentru a fi protejate de actiunea intemperiilor
- Număr anunț
- DA26001004
- Autoritate contractantă
- Comuna Buturugeni (Consiliul Local Buturugeni) (CUI 5519603)
- Furnizor / câștigător
- VLADOR PRODUCŢIE MOBILIER GRĂDINĂ SRL (CUI 36327160)
- Cod CPV
- 45112723-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.500 RON
- Valoare atribuită
- 8.500 RON
- Data publicării
- 21.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.