Atribuită
Cumpărare directă
SONDE URETERALE SONDE COOK CH6 = 25 BUC COOK CH8 = 25 BUC. CATETER URETERAL OPEN END CU CARJA CH6=20 BUC CATETER URETERAL OPEN END CU CARJA CH7=20 BUC CATETER URETERAL OPEN END DREPT CH6=20 BUC CATETER URETERAL OPEN END DREPT CH7=20 BUC CATETER URETERAL OPEN END DREPT CH8=20 BUC PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA25986109
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic "Prof.Dr.Th.Burghele (CUI 4283538)
- Furnizor / câștigător
- SAB TRANS CONSULT SRL (CUI 17030731)
- Cod CPV
- 33141641-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.400 RON
- Valoare atribuită
- 6.400 RON
- Data publicării
- 17.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.