Atribuită Cumpărare directă

Conform oferta transmisa in urma anuntului de publicitate: TEAVA RECTANGULARA 60X40X2X6ML TRUTZI=2BUC. TEAVA RECTANGULARA 40X40X2X6ML MITLIV=3BUC. ELECTROZI RUTILICI 2.5X350 4.5KG/PAC SAF-FRO TR.=1BUC. EMAIL SPOR NEGRU MAT 750ML POLICOLOR=1BUC. DISC RS PROFESIONAL 125*1MM SEDA=5BUC. SARMA MOALE NEAGRA 2mm INTERTRANSCOM=5KG. Toate produsele ofertate vor fi noi, de calitate. Livrarea de produse cu o calitate inferioară celei ofertate dă dreptul autorității contractante de a le refuza și de a solicita înlocuirea acestora, în maxim 3 zile lucrătoare, cu produse de calitate. Incheierea prezentei accesari din SEAP reprezinta comanda ferma a autoritatii contractante.

Număr anunț
DA25974839
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA MARITIMA DIN CONSTANTA (CUI 2747321)
Furnizor / câștigător
FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
Cod CPV
44316500-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
367,51 RON
Valoare atribuită
367,51 RON
Data publicării
15.07.2020 00:00
Data finalizării
16.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

367,51 RON

din 367,51 RON estimat