Atribuită Cumpărare directă

DOCUMENTATIE TEHNICA PENTRU OBTINEREA AC PLATFORMA DIN BA CU BRANSARE LA UTILITATI

Număr anunț
DA25980839
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.19 "AVRAM IANCU (CUI 29091716)
Furnizor / câștigător
VOLUM PROIECT SRL (CUI 6595846)
Cod CPV
71200000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.286 RON
Valoare atribuită
14.286 RON
Data publicării
16.07.2020 00:00
Data finalizării
17.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.286 RON

din 14.286 RON estimat