Atribuită
Cumpărare directă
Cabinet Metalic (conexiuni , cablistica) Dimensiuni W=330, H=395, D=100 Greutate 3.50kg Aplicatii montaj Interior pe perete + yala cu cheie Material Tabla zincata 0.8 mm, decapata si vopsita in camp electrostatic Culoare gri RAL7035 Garantie Cabinet Metalic 12 luni Garantie Yala 3 luni. Transportul inclus in pret. Termen de livrare 2 zile. Beneficiar: FSEGA Sacarea Flavius Solicitant: Geczi Felicia
- Număr anunț
- DA25991430
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- VIOMIL IMPEX SRL (CUI 15162280)
- Cod CPV
- 45223100-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.550 RON
- Valoare atribuită
- 1.550 RON
- Data publicării
- 17.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.